Державна кваліфікаційна атестація учнів групи № 403 за професією «Столяр; різьбяр по дереву та бересту»


Сьогодні, 25 червня, під час ДКА результат своїх знань та вмінь за період навчання у Вищому професійному художньому училищі №5 м.Чернівці презентували учні професії «Столяр; різьбяр по дереву та бересту». Майстер – Лакуста Михайло Любомирович.
Детальніше


Державна кваліфікаційна атестація учнів групи № 321-322 за професією «Живописець»


24 червня у Вищому професійному художньому училищі №5 м.Чернівці відбулась ДКА в учнів групи № 321/322, які навчались за професією «Живописець». Майстер виробничого навчання – Трандафір-Лисак Валентина Степанівна.
Усі учні на високому художньому рівні представили творчі роботи, які вражали оригінальністю композицій та неймовірним кольоровим рішенням.
Детальніше


Етнодуховний фестиваль «Обнова-фест»


У музеї просто неба, 16 червня, учні Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці взяли участь у проведенні етнодуховного фестивалю «Обнова-фест».
У рамках фестивалю учні ознайомлювали гостей з професіями, які готує училище та проводили майстер-класи. А також, щоб свято стало ще яскравішим, наші «живописці» наносили аквагрим маленьким відвідувачам.
Детальніше


Олімпіада з креслення (будівельний напрямок) серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області


Вітаємо переможців олімпіади з креслення (будівельний напрямок) серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти нашої області, яка проводилась 5 червня 2019 р. на базі Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці.
Учень нашого училища Лазарюк Вадим (група № 223) здобув І місце, а учень групи № 219 Бідюк Володимир – ІІ місце.
Молодці!!! Так тримати!!! Вітаємо Вас з перемогою та бажаємо Вам подальших успіхів!!!
Детальніше


Вітаємо ученицю Демчук Тетяну та її наставника Дулебу Галину Миколаївну з перемогою у міжнародному мовно-літературному конкурсі!!!


30 травня 2019 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, присвяченого Шевченківським дням, та їх наставників.
Детальніше


Фестиваль «Наукові пікніки з Марією Кюрі»


Сьогодні, 26 травня, учні та педагоги Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці, взяли участь у фестивалі «Наукові пікніки з Марією Кюрі».
Мета проекту – популяризація науки серед дітей та молоді. На одній із локацій учні нашого училища презентували майстер-класи з професій, які готує училище: «Живописець», «Різьбяр по дереву та бересту» та «Реставратор декоративних штукатурок та ліпних робіт». Учасники фестивалю отримали позитивні емоції від участі в квесті, який організував «Технофест».
Детальніше


Навчали поводженню з підозрілими предметами


День цивільного захисту відбувся у Вищому професійному художньому училищі №5 м.Чернівці.
Захід був присвячений відпрацюванню дій у випадку виявлення підозрілого вибухонебезпечного предмета та пройшов у два етапи. Перший етап відбувся 16 травня, а практична частина, у зв’язку з погодними умовами, перенесена на 22 травня.
Детальніше


День вшанування пам’яті жертв політичних репресій


19 травня – День вшанування пам’яті жертв політичних репресій. Учні Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці взяли участь у спільному молебні за жертвами політичних репресій та траурному мітингу що відбувся сьогодні біля пам’ятника жертвам голодоморів та політичних репресій у Чернівцях (на розі вул. Руської – Шевченка). Учениця І курсу Христина Іфтодій для всіх присутніх на заході прочитала віршовані рядки репресованого тодішнім режимом «Любов до України». Учасники заходу поклали до пам’ятника лампадки, вшанували загиблих хвилиною мовчання та спільно виконали гімн України.
Детальніше