ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН

З наступного понеділка, 6 квітня, о 10:00 год., для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн».
Це онлайн-уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та «YouTube»-канал Міністерства освіти і науки, повідомляє пресслужба МОН.
Уроки транслюватимуться з таких предметів: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, алгебри, геометрії, географії, фізики, хімії та біології.
За класами закріплено такі телеканали:
- 5 клас – «Плюс-Плюс» та «112 Україна»;
- 6 клас – «ZOOM» та «News One»;
- 7 клас – «ZIK»;
- 8 клас – «Індиго» та «УНІАН»;
- 9 клас – «Рада» та «UA:Культура»;
- 10 клас – «UA:Перший»;
- 11 клас – «М1».
Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину.
На «YouTube»-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще засвоїти матеріал.
Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. В описі під відео також будуть посилання на електронні версії цих підручників.
Зйомки уроків відбуваються в Новопечерській школі м. Києва. У відеозаняттях беруть участь українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на запитання, вирішують задачі та проводять досліди разом з учителями.