Пробне ЗНО-2020 онлайн. Запропонуйте своїм учням!


Освітня компанія ЯвКурсі за підтримки Міжнародного інституту інновацій надає можливість учням 11-х класів безкоштовно пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання онлайн.
Тестування з української мови та літератури відбудеться 05 квітня 2020 року, з історії України та математики – 12 квітня 2020 року, а з англійської мови, біології та фізики – 26 квітня 2020 року.
Детальніше про це тут. Зареєструватися можна за посилання https://info.yavkursi.com/probne-zno.
Детальніше


ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН


З наступного понеділка, 6 квітня, о 10:00 год., для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн».
Це онлайн-уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та «YouTube»-канал Міністерства освіти і науки, повідомляє пресслужба МОН.
Уроки транслюватимуться з таких предметів: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, алгебри, геометрії, географії, фізики, хімії та біології.
Детальніше


Інструкції щодо організації дистанційної роботи на платформі ZOOM для організації вебінарів, веб-конференцій, відеоуроків, тощо


Інструкції щодо організації дистанційної роботи на платформі ZOOM для організації вебінарів, веб-конференцій, відеоуроків, тощо.
Коментарі за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=PMKmpM_f6P8
Детальніше


ЗНО-ОНЛАЙН: онлайн-тести зовнішнього незалежного оцінювання


Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.
На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2019 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2019 років.
Детальніше


Онлайн-уроки від Віртуальної школи "Ранок”


Управління освіти інформує, що до завершення карантину Віртуальна школа "Ранок" щодня проводить онлайн-уроки для учнів ЗЗСО. Актуальну інформацію про Віртуальну школу «Ранок» можна знайти на сайті https://www.ranok.com.ua/game/virtualschool/.
Технічна підтримка за тел.: 098 037 54 68.
Інформаційна підтримка: e-ranok@ukr.net.
Детальніше