Заходи для викладачів художніх шкіл та шкіл мистецтв області14.02.2018

Заходи для викладачів художніх шкіл та шкіл мистецтв області
 

14 лютого викладачем вищої категорії Іщенко О.Я. проведений відкритий урок з композиції для викладачів художніх шкіл та шкіл мистецтв області на тему: «Прийоми виявлення композиційного центру»...


 
детальніше »
 
Творчий конкурс з виготовлення годівничок "ПТАХ"9.02.2018

Творчий конкурс з виготовлення годівничок "ПТАХ"
 
9 лютого 2018 року на базі Вищого професійного художнього училища  №5 завершився творчий конкурс з виготовлення годівничок "ПТАХ" серед учнів навчальних закладів міста...
 
детальніше »
 
Заходи з нагоди відзначення 100-річчя подвигу Героїв Крут29.01.2018

Заходи з нагоди відзначення 100-річчя подвигу Героїв Крут
 
29 січня учні Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці взяли участь у заходах з нагоди відзначення 100-річчя подвигу Героїв Крут...
 
детальніше »
 
21.12.2017

Виставка творчих робіт учнів ВПХУ №5 "Зимові фантазії"
 
21.12.2017 в Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка творчих робіт учнів нашого училища «Зимові фантазії». На експозиції представлено близько 40 робіт в жанрі живопису.
 
детальніше »
 
Для СНІДу немає територіальних кордонів6.12.2017

Для СНІДу немає територіальних кордонів
 

06.12.2017р. в училищі відбувся захід «Для СНІДу немає територіальних кордонів». (до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом).

Головна мета заходу – звернути увагу учнів на проблему поширення ВІЛ-інфекції як в Україні та і в усьому світі, а також розширити знання дітей з даної тематики, спрямовувати їх на формування навичок здорового способу життя, безпечної поведінки та формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей.


 
детальніше »
 
Зустріч з військовим капеланом30.11.2017

Зустріч з військовим капеланом
 

30 листопада 2017р. у ВПХУ №5 відбулась зустріч з настоятелем храму Пресвятої Богородиці і святого Антонія отцем – капеланом Василем Гайсенцем з нагоди 4 річниці Революції Гідності.

      Отець Василь звернув увагу на те ,що серед нас багато добрих людей, проте замало бути добрим – треба робити добро, якщо хочеш жити в нормальній державі і передати її дітям і внукам.


 
детальніше »
 
День цивільного захисту30.11.2017

День цивільного захисту
 

День цивільного захисту відбувся 30 листопада 2017 року у ВПХУ №5.

Захід розпочався з ранкової лінійки за участю всіх учнів закладу. Перший урок в усіх групах був присвячений  порядку інформування населення про екстремальні ситуації та навчанню порядку дій у надзвичайних умовах. Класні керівники 1-3 курсів провели ці тематичні уроки, на яких вкотре розібрали загрози життю у сучасному світі та способи захисту від них. Учні дізналися про основні способи оповіщення, сигнали цивільного захисту і правила дій при оповіщенні населення про екстремальну ситуацію.


 
детальніше »
 
Пам'ять не стерти роками24.11.2017

Пам'ять не стерти роками
 

Голодомор 33 року — одна з найстрашніших сторінок історії українського народу. Це історія геноциду проти квітучої нації, що жила на родючій землі. Тоді, у ті роки, весь хліб, який виростили українські селяни, з України було вивезено, і тисячі людей пухли та вмирали з голоду, втрачаючи своїх дітей. Страшнішого, здається, у світі бути просто не може! 


 
детальніше »
 
Безпека на дорозі – безпека життя!23.11.2017

Безпека на дорозі – безпека життя!
 

Традиція проведення Дня пам’яті  жертв дорожніх аварій починається з 1993 року. Кількість аварій з кожним роком зростає, тому це дало поштовх до того, що 2011-2020р.р. оголошені десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху з метою стабілізації, а потім і скороченням прогнозованого рівня смертності.


 
детальніше »
 
Захід у Краєзнавчому музеї23.11.2017

Захід у Краєзнавчому музеї
 
23.11.2017р. учні Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці відвідали у Краєзнавчий музей, де відбувся вечір пам’яті жертв голодоморів в Україні.
 
детальніше »
 
Лекція з підвищення рівня антикурупційних знань в закладах освіти23.11.2017

Лекція з підвищення рівня антикурупційних знань в закладах освіти
 
Відповідно Наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА №67 від 20.02.20017 «Про затвердження заходів Депертаменту освіти і  науки щодо запобігання корупції в системі освіти області на 2017р.» у Вищому професійному художньому училищі №5 м.Чернівці 23.11.2017р. була проведена зустріч з завідувачем сектору з питань запобігання та виявлення корупції – Монастирським Юрієм Вікторовичем та Антоняк Юлією Іванівною – юристом ІППО ЧО.
 
детальніше »
 
Відкрите засідання інтегрованого гуртка фізики та хімії21.11.2017

Відкрите засідання інтегрованого гуртка фізики та хімії
 
21.11.2017р. у Вищому професійному художньому училищі №5 м.Чернівці відбулося відкрите засідання інтегрованого гуртка фізики та хімії, що було присвячено 150 річчю з дня народження Марії Складовської – Кюрі, знаменитої ученої в галузі фізики та хімії,  лауреата Нобелівської премії яка займалась вивченням і використанням атомної енергії.
 
детальніше »
 
Безпека на дорозі17.11.2017

Безпека на дорозі
 

У рамках тижня безпеки дорожнього руху для учнів ВПХУ №5 викладачами Скрипкою Н.І. та Витвицькою Н.М. був проведений захід «Безпека на дорозі – безпека життя».


 
детальніше »
 
День студента16.11.2017

День студента
 

Вітаємо всіх учнів з днем Студента!

Бажаємо вам здоров’я, успіхів у всіх ваших починаннях та впевнено йти до своєї мети!
 
детальніше »
 
Засідання секції практичних психологів та соціальних педагогів закладів ПТНЗ Чернівецької області15.11.2017

Засідання секції практичних психологів та соціальних педагогів закладів ПТНЗ Чернівецької області
 
15.11.2017р. у ВПХУ №5 м.Чернівці відбулося засідання секції практичних психологів та соціальних педагогів закладів професійно-технічної освіти Чернівецької області на тему «Конфлікт. Технологія попередження конфліктів».
 
детальніше »
 
Квест-гра "Листопадовий зрив 2017"02.11.2017

Квест-гра "Листопадовий зрив 2017"
 
Учні Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці взяли участь в історичній квест-грі "Листопадовий зрив 2017" з нагоди відзначення 99 річниці Буковинського Віча. Квест організувала Чернівецька станиця Пласту Національної Скаутської Організації України за підтримки управління молоді та спорту Чернівецької ОДА і профспілкової організації ЧНУ ім. Юрія Федьковича для студентів Чернівецьких вищих навчальних закладів, які не проти випробувати свою логіку та знання історії.
 
детальніше »
 
Буковина між минулим і майбутнім02.11.2017

Буковина між минулим і майбутнім
 
В рамках відзначення 99-ї річниці Буковинського віча (3 листопада 1918 р.), 2 листопада 2017 року у Вищому професійному художньому училищі №5 м. Чернівці було проведено відкрите засідання історичного гуртка «Пошук», під керівництвом викладача суспільних дисциплін Радюк Г.Л.
 
детальніше »
 
100-річчя від дня народження Михайла Григоровича Івасюка02.11.2017

100-річчя від дня народження Михайла Григоровича Івасюка
 
З нагоди відзначення 100-річчя від дня народження Михайла Івасюка, учні нашого училища відвідали виставкову залу меморіального музею Володимира Івасюка на вул. В.Маяковського 40/1.
 
детальніше »
 
Засідання методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання01.11.2017

Засідання методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання
 
1 листопада 2017 року на базі Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці відбулося засідання методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників деревообробного та художнього напрямків професійно-технічних навчальних закладів області на тему: «Застосування проектних технологій – як засіб активізації творчого потенціалу учнів».
 
детальніше »
 
Я проти насильства! А ти?17.10.2017

Я проти насильства! А ти?
 
17 жовтня учні Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці взяли участь у флешмобі «Я проти насильства! А ти?» що відбувся на Центральній площі нашого міста з 9.00 до 12.00 за підтримки Служби у справах дітей Чернівецької міської ради, Служби у справах дітей Чернівецької ОДА та Головного управління національної поліції в Чернівецькій області...
 
детальніше »
 
Проведення заходів до Дня українського козацтва та 75 річниці від створення УПА12.10.2017

Проведення заходів до Дня українського козацтва та 75 річниці від створення УПА
 
12 жовтня цього року з нагоди відзначення Дня захисника України, 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяги українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу у суспільстві та серед учнівської молоді, під гаслом «Відповідь нескореного народу» у нашому училищі з учнями І курсу була проведена відкрита виховна година на тему «Безсмертна слава воїнам УПА»...
 
детальніше »
 
Україна моя вишивана6.10.2017

Україна моя вишивана
 

6 жовтня учнівський та педагогічний колектив нашого училища долучився до Всеукраїнської акції єднання «Україна моя вишивана». Мета акції – об’єднати різні спільноти України для духовного процвітання та цілісності нашої Батьківщини...


 
детальніше »
 
Квест «СХІД-ЗАХІД. Наркотики? Не моя тема!»29.09.2017

Квест «СХІД-ЗАХІД. Наркотики? Не моя тема!»
 

Квест стартував 29 вересня о 14:00 на території Управління Патрульної поліції м.Чернівців. Учнівська молодь та патрульні інспектори Чернівців, об’єднані в 10-ть мобільних команд, впродовж трьох годин, одночасно вирішували завдання, які, за своїм змістом, відповідали прикладам складних життєвих ситуацій, у яких найчастіше опиняються молоді люди, та спільними зусиллями, покроково відтворювали алгоритм дій надання профільної допомоги молоді, яка її потребує...


 
детальніше »
 
Пленер з живопису у Косові28.09.2017

Пленер з живопису у Косові   детальніше »
 
Паркові алеї у віршах28.09.2017

Паркові алеї у віршах
 

28 вересня цього року учні нашого училища взяли участь у творчому проекті «Паркові алеї у віршах», що проводився за підтримки Управління культури Чернівецької міської ради та Центрального парку і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка...


 
детальніше »
 
Букдерев-201728.09.2017

Букдерев-2017
 
 З 28 по 30 вересня 2017 року Вище професійне художнє училище №5 м. Чернівці взяло участь у щорічній традиційній ХХІ спеціалізованій виставці «Букдерев-2017»...
 
детальніше »
 
21.09.2017

Дзвін Миру
 
Всеукраїнський флешмоб "Дзвін Миру" у Вищому професійному художньому училищі №5 
 
детальніше »
 
18.09.2017

До дня здоров'я та спорту - загальноучилищна спартакіада
 

З 06.09.2017 по 18.09.2017 року в училищі проводився Всеукраїнський Олімпійський тиждень. В рамках тижня 14 вересня була проведена загальноучилищна Спартакіада з легкої атлетики. Цей захід у нас проводиться щорічно і учні з великим задоволенням беруть у ньому участь. Цього року у змаганнях взяли участь 326 учні...


 
детальніше »
 
18.09.2017

Олімпійська вікторина
 
Олімпійська вікторина, присвячена історії  Олімпійських ігор, в рамках заходів Всеукраїнського олімпійського тижня в училищі
 
детальніше »
 
08.09.2017

Козацька наснага
 

Вітаємо команду училища з успішним виступом у спортивних змаганнях «Козацька наснага»!!!


 
детальніше »
 
Методичне об’єднання викладачів історії та суспільних дисциплін ПТНЗ07.09.2017

Методичне об’єднання викладачів історії та суспільних дисциплін ПТНЗ
 

У приміщенні нашого училища 7 вересня 2017 року відбулось засідання методичного об’єднання викладачів історії та суспільних дисциплін ПТНЗ міста та області.


 
детальніше »
 
Засідання обласної методичної секції заступників директора з НВР ПТНЗ07.09.2017

Засідання обласної методичної секції заступників директора з НВР ПТНЗ
 
  7 вересня 2017 року у нашому навчальному закладі відбулось засідання обласної методичної секції заступників директора з навчально-виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів.
 
детальніше »
 
День Знань01.09.2017

День Знань
 

Сьогодні в нашому начальному закладі відбулося традиційне Свято знань, свято зустрічі нового навчального року. Ми прийняли до своєї учнівської родини  учнів перших курсів, яких радо вітали учні старших курсів, директор Андрусяк В.Д., викладачі, батьки. Усміхнені обличчя учнів, викладачів, майстрів виробничого навчання, пісенні та музичні виступи юних талантів були окрасою свята.


 
детальніше »