Живописець

 

(на базі 9 класів – 3 роки; на базі 11 класів – 1,5 роки)


За час навчання в училищі учні опановують:


- основи рисунку та живопис,
- шрифтові роботи,
- техніку виконання акварельного,  темперного, пастельного та олійного живопису,
- художній розпис тканин, техніку холодного та гарячого батіку,
- живопис на склі та імітацію вітражу.

 

 

   Живописець - фахівець в області образотворчого мистецтва, що використовує художні прийоми і засоби з метою відображення дійсності. 

   Праця живописця - це свого роду історичний документ, завдяки якому ми відтворюємо ланцюжок подій минулих десятиліть, сторіч, уявляємо устрій життя тих років, знайомимося з героями, що вершили історією, розкриваємо великі таємниці. Завдяки живописцям історія завжди живе з нами, учить і хвилює нас, надихає на нові подвиги. 
     Перші творчі прояви людини відбувалися, коли на стінах печер були відображені сюжетні сцени життя первісної людини.
   Минали часи... Люди відображали довколишній світ на картинах, ужиткових предметах, на стінах храмів і базилік.
    І сьогодні художники прагнуть прикрасити життя своїми творами. Трудові обов'язки живописця залежать від тієї області, де він трудиться.
    На Україні  художня освіта існувала у формі індивідуальної підготовки іконописців, майстрів монументального живопису безпосередньо в майстернях. У XVIII столітті позитивну роль у розвитку художньої освіти зіграла створена Петром I у 1711 році Малювальна школа при Петербурзькій друкарні. Великою художньою школою в першій половині XVIII століття стала так звана мальовнича команда "Канцелярії від будівель". У ній працювали й училися багато відомих російських майстрів живопису - І.Я.Вишняков, А.П.Антропов і ін. Найбільшим центром художнього утворення в Росії стала заснована в 1757 р. у Петербурзі Академія мистецтв. У XIX столітті в ній одержали освіту художники-реалісти А.А.Іванов, К.П.Брюллов, а також В. М. Васнєцов, І.Е.Рєпін, В.І.Суриков, І.І.Шишкін.
 

 

 

Запрошуємо Вас на навчання до нашого закладу!