Андрусяк Василь Дмитрович

 

 

директор училища з 1997 року, викладач вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України, лауреат премії ім. Ю.Федьковича, нагороджений Почесною відзнакою Чернівецької обласної державної адміністрації „За сумлінну працю” та нагрудним знаком ім. А.Макаренка.
     Після завершення навчання в Львівському лісотехнічному інституті в 1979 році Василя Дмитровича як молодого спеціаліста було направлено на роботу у професійно-технічне училище № 5 м. Чернівців. Трудовий шлях пройшов від майстра виробничого навчання до директора училища.
     Василь Дмитрович – висококваліфікований фахівець, педагог-новатор. Завдяки йому училище акредитоване за І рівнем акредитації, що дає можливість  готувати молодших спеціалістів за  спеціальностями „Технологія обробки деревини” та „Дизайн середовища” з числа випускників училища, які отримали робітничу кваліфікацію.
     Під керівництвом Андрусяка В.Д. розроблено та впроваджено в навчальний процес вивчення нових композиційних і личкувальних матеріалів на уроках матеріалознавства, новітніх меблевих та деревообробних технологій, обладнання та інструментів на уроках спецтехнології.
     Василь Дмитрович організовує колектив педагогів та учнів щодо підготовки матеріально-технічної бази училища, запровадження різноманітних інноваційних проектів з використанням інформаційних технологій в систему професійно-технічної освіти.

 

 

Харюк Наталія Михайлівна

 

 

заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач вищої категорії, нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.
     Харюк Н.М. - досвідчений та відповідальний працівник. Сприяє розвитку творчих здібностей учнів. Має вагомі результати у формуванні в учнів навичок самостійного навчання, здобуття знань, застосування їх на практиці, вміло впроваджує в свою роботу елементи інноваційних технологій навчання.

 

 

 

Федорук Наталія Іванівна

 

 

заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач вищої категорії, нагороджена Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації.
  Федорук Н.І. досягла високого професіоналізму в роботі, зарекомендувала себе як досвідчений та відповідальний працівник. У роботі використовує найновіші   досягнення   педагогічної  науки. Наталія Іванівна володіє високою  культурою   спілкування  з працівниками училища та учнями.

 

 

Прокопець Ірма Альбертівна

 

 

заступник директора з адміністративно-господарської роботи. Відповідальний працівник, якавміло впроваджує у роботу господарської діяльності училища системи заощаджень енергоносіїв.