#ВПХУ_5_ЧЕРНІВЦІ#ДЕНЬ_ЦИВІЛЬНОГО_ЗАХИСТУ_2024

#ВПХУ_5_ЧЕРНІВЦІ#ДЕНЬ_ЦИВІЛЬНОГО_ЗАХИСТУ_2024⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️❗️У Вищому професійному художньому училищі підведено підсумки проведення Дня цивільного захисту – 2024.📌У день ЦЗ - 16 травня 2024 року, проведено практичні заняття з учнівським та педагогічним складом ВПХУ №5 м.Чернівці щодо норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.
✅️Щоб навчити учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, організовано навчання з евакуації у випадку повідомлення про вибухонебезпечні предмети (про замінування) в закладі освіти. Після сигналу про відбій тривоги, відбулось шикування учасників освітнього процесу на території училища. Директоркою ВПХУ №5 м.Чернівці Наталією Бойчук оголошено підсумки об’єктового тренування.
✅️Начальник штабу ЦЗ (відповідальна особа) Бартків С.М. повідомила мету та завдання дня ЦЗ та довела до відома учнівського та педагогічного колективу інформацію про заплановані заходи.
✅️Психологічний тренінг для педагогів «Як зняти емоційне напруження та нормалізувати емоційний стан» підготувала соціальний педагог. Людмила ЛАЗАР розробила практичні вправи та дала поради як подбати про своє психічне здоров’я, що потрібно робити і говорити щоб відновити комфортне самопочуття.
✅️Проведено інструктивно-методичні навчання педагогів та здобувачів освіти з метою формування у підростаючого покоління культури безпечної життєдіяльності, правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Ознайомлення з особливістю роботи піротехніків та дій у інших надзвичайних ситуаціях продемонстрували фахівці з питань цивільного захисту Головного управління ДСНС України в Чернівецькій області.
✅️Протягом дня ЦЗ діяла виставка друкованих інформаційних матеріалів з питань ЦЗ. Для учасників освітнього процесу презентовано буклети, брошури, газети, плакати, пам’ятки з інформацією про те, що потрібно знати і як поводитись при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру.
❗️🇺🇦Усі заходи, передбачені графіком проведення дня ЦЗ, виконано. Начальник штабу ЦЗ (відповідальна особа) Світлана БАРТКІВ.