Історична гра-квест «Листопадовий зрив» приурочений 100-річчю Буковинського Віча

10 листопада 2018 р. учні нашого училища взяли участь в історичній грі-квесті «Листопадовий зрив» приурочений 100-річчю Буковинського Віча. Квест проводився Управлінням молоді та спорту ОДА спільно зі Станицею Чернівці Пласту Національної скаутської організації України з метою залучення якнайбільшого числа молоді міста до відзначення 100-річчя Буковинського Віча – одного з найяскравіших спалахів національно-визвольної боротьби українців у XX столітті та ознайомлення нашої молоді з історичними місцями, подіями і творцями Буковинського Віча та Листопадового чину.
До участі у квесті залучалися студенти вищих навчальних закладів міста Чернівці віком від 17-22 років.
Кожна команда складалася з 3 осіб. У складі нашої команди були: Гренчук Олексій Петрович (капітан), Бабій Яна Іванівна, Татарин Вікторія Русланівна. Назва команди – «FullHouse».
Квест складався із 15 станцій, на кожній з яких були питання або завдання на певну тематику. Кожна команда мала свою початкову станцію від якої могла потім рухатися далі. Також впродовж квесту потрібно було робити фото зі спорудами, які були вказані на окремому папері. За 1 фото + 1 бал. На виконання всіх завдань на всіх станціях було дано 2 год. Рівно через 2 год. всі команди повинні були прибути до Народного дому. За кожну хвилину запізнення мінус 1 бал.
Вітаємо нашу команду за успішне та достойне пройдення гри, набуття нового та цікавого досвіду.