Позакласний захід, присвячений Явдошняку Василю Михайловичу

06 листопада цього року відомому буковинському майстру декоративно-ужиткового мистецтва в галузі художньої обробки дерева, колишньому викладачу мозаїки та матеріалознавства Явдошняку Василю Михайловичу виповнилося б 90 років.
З цієї нагоди в училищі проведено позакласний захід (Майстер віртуоз), який підготували та провели учні групи 130 за спеціальністю «Різьбар по дереву та бересту» під керівництвом викладачів художніх дисциплін Літошко О.Б. та Іщенко О.Я.
Учні ознайомили всіх присутніх з життєвим шляхом та творчим доробком талановитого майстра.
На заході були присутні директор училища, колеги по роботі, майстри, які тісно співпрацювали з ним та колишній учень Василя Михайловича – Михайло Миколайович Павлович та Василь Тодорович Старчук;
- Кишлярук В’ячеслав Васильович архітектор, директор ТОВ «Арка С»;
- Шкрібляк Микола Миколайович.
Всі присутні охоче ділилися спогадами з учнями спогадами про талановитого майстра та педагога, який успішно продовжував та розвивав традиції гуцульського різьблення та інкрустації, був основоположником мистецтва мозаїки на Буковині, патріотом (вірним сином) своєї землі та своєї справи.
До останнього дня свого життя він був відданий своїй справі та своїй плідній землі – сіяв зерно знань і таланту в юні душі своїх учнів, яких навчав мистецтву художньої обробки дерева, різьблення та інкрустації.
Понад 59 років свого життя Василь Михайлович віддав нашому навчальному закладу. За цей час випустив не одне покоління своїх учнів, які стали успішними та знаними людьми на Буковині.