Майстер-клас

Столяр - складна професія, яка вимагає досвіду, вмінь, терпіння і знань.
✅️У Вищому професійному художньому училищі №5 м. Чернівці, де навчають столярній справі, здобувачі освіти отримують hard skills і soft skills, які необхідні у кожній професії.
✅️З метою якісного професійного навчання молодих столярів, 16 листопада 2023 року, проведено майстер-клас «Нові матеріали та фурнітура у меблевих виробах». Дарія АНДРУСЯК, викладачка спеціальних дисциплін, для проведення майстер-класу запросила колишнього учня ВПХУ №5 м.Чернівці, а зараз приватного підприємця в галузі меблевого виробництва - Євгена СТУДЕНТОВА, який презентував останні тренди незвичних меблевих форм, сучасні матеріали та фурнітуру.
❗️Світ меблів постійно розвивається і зазнає суттєвих змін під впливом нових технологій, дизайнерських підходів та потреб суспільства.✅️Для здобувачів освіти деревообробного напряму, майстрів виробничого навчання, викладачів спеціаліст меблевого виробництва Євген СТУДЕНТОВ, продемонстрував асортимент сучасних матеріалів та фурнітури, розповів про їх основні параметри, технічні дані та особливості застосування.
✅️Учасники мали можливість:
➖️побачити високоякісні фрагменти плитних матеріалів виробника Fundermax, відчути їх текстуру;
➖️ознайомились з меблевою фурнітурою та комплектуючими марки Blum;
➖️попрактикуватися зі спеціальними засобами та пристроями для монтажу;
➖️побачити принципи та новації в застосуванні світлодіодних стрічок в сучасному інтер’єрі.
✅️ Захід дав учасникам нову, актуальну інформацію та практичний досвід для роботи; учні набули нових навичок та спеціальних знань, які вони зможуть застосувати у своїй професії.
❗️Дякуємо Євгену за співробітництво і бажаємо йому вдалої подальшої професійної кар'єри.
❗️Пишаємося нашими випускниками!