Круглий стіл на тему: «Можливості міжнародних програм для розвитку компетентностей здобувачів освіти».

17 травня 2023 року відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області в онлайн форматі проведено круглий стіл на тему: «Можливості міжнародних програм для розвитку компетентностей здобувачів освіти».
Федорук Наталія Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Вищого професійного художнього училища №5 м. Чернівці взяла участь у роботі круглого столу та виступила з доповіддю «Міжнародна співпраця як один із ефективних засобів роботи з обдарованою молоддю.» Вона поділилась досвідом училища з реалізації 2-х міжнародних проектів: транскордонного проєкту ”Creative Workforce for Cross-Border Future”-”Креативні фахівці для транскордонного майбутнього” та транскордонного проєкту ”Smart4Youth - Support, Mobility and Arts for youth across the border Romania - Ukraine” - “Підтримка, мобільність та мистецтво для молоді через румуно-український кордон”.
Мета круглого столу - обговорення сучасного стану з реалізації міжнародних програм для системи професійної (професійно-технічної) освіти, можливостей та перспектив у пошуку партнерів для участі у міжнародних проєктах та вектор міжнародної співпраці закладів П(ПТ)О.