Ольга Кобилянська й образотворче мистецтво

Напередодні визначної дати – 155-річчя з дня народження О.Ю. Кобилянської – у літературно-меморіальному музеї письменниці відбувся захід «Ольга Кобилянська й образотворче мистецтво». У заході взяли участь учні Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці, що опановують спеціальність «Живописець». Вони під керівництвом викладача української мови та літератури Столяр Мар’яни Валеріївни підготували цікаві проекти про художників, що створювали ілюстрації до творів Ольги Юліанівни. Дослідницька робота виявилася плідною, цікавою і корисною для професійної діяльності. Присутні почули про життєвий і творчий шлях Василя Касіяна, Сергія Адамовича, Лариси Іванової, Анатолія Скиби та Августи Кохановської.
До заходу також долучилися і учні Чернівецького обласного коледжу мистецтв імені Сидора Воробкевича зі своїм керівником Мадеєм Костянтином Васильовичем, які виконали інсценізацію твору Ольги Кобилянської «Impromptu fantasie».
Щиро вдячні директору літературно-меморіального музею імені Ольги Кобилянської Вознюку Володимиру за сприяння та можливість провести захід у стінах, де жила і творила Ольга Юліанівна. Це дало можливість учням пройнятися духом творчої атмосфери, що панує в музеї, яка надихає та підштовхує до праці.