День Соборності України

З нагоди відзначення річниці Дня Соборності України, 20 січня 2023р. викладачами фізичного виховання Вищого професійного художнього училища №5 м. Чернівці та військовослужбовцем військової частини «N» був проведений навчально-практичний захід «4.5.0.». На сленгу українських військових означає «все добре, або все спокійно».
Здобувачі освіти дізнались про причини російсько-української війни, особливості психофізіологічних станів людини в бойових умовах, способи допомоги (самодопомоги) в разі виникнення негативних психологічних станів). Отримали знання з вогневої підготовка (заходи безпеки при поводженні зі зброєю, тактико-технічні характеристики стрілецької зброї), тактико-спеціальної підготовки, основи військової топографії.
За даних обставин «4.5.0.» набагато корисніше чітко знати, як навчитись користуватись автоматом, якщо ніколи не брав його до рук. Як надати медичну допомогу у разі, якщо поранять близьку людину? Як можна покращити чи набути навички, які будуть життєво необхідні при загостренні конфлікту та не завадять і в мирний час.