Здобувачі освіти нашого училища відвідали персональну виставку художниці-ілюстраторки і мультиплікаторки Тетяни Даниленко (м. Старий Салтів, Харківська область) "Листівки з підвалу".

Здобувачі освіти нашого училища відвідали Чернівецький обласний художній музей та побували на персональній виставці художниці-ілюстраторки і мультиплікаторки Тетяни Даниленко (м. Старий Салтів, Харківська область) "Листівки з підвалу".
Мисткиня харків‘янка Тетяна Даниленко пережила 61 день у підвалі під кулями, часом без хліба і води. Але не дивлячись ні на що, вона зуміла пропрацювати увесь цей біль і створити 61 листівку із ілюстраціями найщасливіших спогадів життя.
«61 робота. По одній роботі - на кожен день під обстрілами. Це, обпалені війною аркуші, на сірому картоні, на яких, одначе, не біль і смуток, а сюжетні ілюстрації найщасливіших моментів. Так авторка лікувала свою розстріляну душу, повертаючись до життя...» прокоментувала організатор виставки Олена Рєпіна.
Щиро вдячні художниці Тетяні Даниленко за теплу зустріч та спілкування з нашими здобувачами освіти а також за враження і позитивні емоції від виставки. ❤️З вірою у ПЕРЕМОГУ! 💛💙