Спартакіада ВПХУ № 5 м. Чернівці з легкої атлетики до Дня фізичної культури

13 вересня 2018 року на стадіоні "Буковина" була проведена Спартакіада ВПХУ № 5 м. Чернівці з легкої атлетики.
Види спортивної програми: біг на 100 м (юнаки та дівчата), біг на 200 м, біг на 1500 м, естафета 4х100 м, стрибки у довжину з розбігу, штовхання ядра, підтягування на перекладині, згинання та розгинання рук в упорі лежачі, перетягування линви.
У забігах на 100 м прийняли участь всі учні училища. Чемпіоном серед юнаків став учень гр. № 314 Леонтій Богдан, а чемпіонкою - учениця гр. № 116 Хобзей Марія-Олександра. В естафеті 4х100 м серед юнаків перемогла команда гр. № 226, а серед дівчат - команда гр. № 115/116. В стрибках у довжину з розбігу серед юнаків став чемпіоном учень гр. № 312 Понич Микита, а серед дівчат - учениця гр. № 505 Кушнір Анна. З перетягування линви чемпіоном стала команда гр. № 225/226. Загальнокомандну першість у Спартакіаді здобула команда гр. № 225/226, на другому місці команда гр. № 314, а на третьому команда гр. № 115/116.
Чемпіони та призери Спартакіади були нагороджені дипломами, медалями, перехідними кубками та солодкими призами.