1 вересня – День знань!

3 вересня цього року в нашому начальному закладі відбулося традиційне Свято знань, свято зустрічі нового навчального року. Ми прийняли до своєї учнівської родини учнів перших курсів, яких радо вітали учні старших курсів, адміністрація, викладачі, батьки. Усміхнені обличчя учнів, викладачів, майстрів виробничого навчання, пісенні та музичні виступи юних талантів були окрасою свята.
З вітальними словами до наших учнів та всіх присутніх звернувся директор училища Андрусяк В.Д. та побажав їм здоров’я, успіхів у навчанні, здійснення мрій та задумів, впевнено йти до своєї мети та бути гідними громадянами нашої держави.
Всі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять всіх загиблих героїв, які віддали своє життя за свою Батьківщину на Сході України.
У святковій атмосфері старшокурсники дали наказ – заповідь учням перших курсів -любити Батьківщину, рідну мову, присвятити своє життя благодійній справі відродження національної культури України, наполегливо і сумлінно опановувати професію, берегти і примножувати славні традиції училища. Слова привітань та вдячності прозвучали також на адресу педагогів-наставників та батьків.
По закінченні свята всіх було запрошено на перший урок «Прагнемо миру!».