Промоматеріали з інформацією про українсько-румунський проєкт SMART4YOUTH

Промоматеріали з інформацією про українсько-румунський проєкт SMART4YOUTH
отримало Вище професійне художнє училище №5 м. Чернівці
від своїх партнерів у реалізації цього проєкту – Асоціації консультантів з питань розвитку громади (ACDC, Сучава).
Флаєри, постери, папки, банери та ніші різноманітні друковані презентаційні матеріали
популяризують передбачені проєктом заходи.
Транскордонний проєкт із навчання молоді соціально вразливих категорій «SMART4YOUTH - Support, Mobility and Arts for youth across the border Romania- Ukraine” нині реалізується у Вищому професійному художньому училищі №5 м. Чернівці.
Учні, котрі виявили бажання взяти участь у ньому, мають змогу безкоштовно навчитися створенню виробів народних художніх промислів, фото- та відеозйомці, основам підприємництва та інформаційно-комп’ютерній грамотності. Програма передбачає співпрацю між Україною та Румунією та фінансується за кошти Європейського Союзу.
Наразі 100 учнів училища зареєстровані на платформі проєкту, вони уже незабаром візьмуть участь у міжнародних мастер-класах в Сучаві та Чернівцях. Також 20 викладачів нашого та кількох інших навчальних закладів області у рамках проєкту проходять навчання щодо роботи з молоддю категорії ризику.
Проєкт розрахований на півтора року і об’єднав чотирьох партнерів з Чернівецької області та Сучавського повіту сусідньої Румунії. З українського боку це Вище професійне художнє училище №5 м. Чернівці і Буковинський мистецький центр відродження та сприяння розвитку румунської традиційної культури.
З румунського – Технологічний ліцей «Oltea Doamna» та Асоціація консультантів з розвитку громад – АCDC.
Назва проєкту Smart4Youth англійською означає «Підтримка, мобільність та мистецтво для молоді», розрахований він на молодих людей віком 14-20 років.
Основне завдання цього проєкту – допомогти адаптуватися в дорослому житті та побудувати успішну кар’єру майбутнім випускникам училища.