День пам'яті і примирення

08 травня 2018 р. у Вищому професійному художньому училищі №5 м.Чернівці відбулися заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
На урочистій лінійці учні ВПХУ № 5 віддали дань пам’яті і слова вдячності тим, хто не повернувся з війни, хто віддав своє життя за наше мирне майбутнє. У віршованих та прозових рядках, учні згадали жахіття війни, воїнів УПА, Афганістану, загиблих на майдані під час Революції гідності та ООС (АТО), та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.
Слова молитви та пісень, які прозвучали на заході, доторкнулися до кожного серця і нікого не залишили байдужими до цих подій.
Дорогою ціною дається Україні свобода і незалежність. І на жаль ця ціна – людське життя. Життя кращих синів і дочок України, її майбутнього. Віримо, що переможемо. Бо ми – на своїй землі. Любіть і бережіть Україну, бережіть себе.
Слава Україні!!!
Також наші учні взяли участь:
у мітингу та покладанні квітів до пам’ятника воякам Буковинського куреня , і панахиді та покладанні квітів до могил загиблих в АТО, Героїв Небесної Сотні;
- відвідали та привітали з святом ветерана Великої Вітчизняної війни – Маст Есфір Лазарівну.