Квест-гра "Вибір є!"

23.04.2018 в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з тебе» та з метою популяризації здорового способу життя і профілактики шкідливих звичок та ризикованої поведінки у Вищому професійно-художньому училищі №5 м.Чернівці була проведена квест-гра «Вибір є!».
Захід проводився за підтримки Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації. У квесті взяли участь учні І курсу, які були поділені на 5 команд. Кожна команда повинна була пройти 5 різних станцій, де за виконання завдань учасники мали набрати максимальну кількість балів. Домашнім завданням кожної команди було придумати назву, емблему та девіз. Після їх представлення почалася робота по станціях.На кожній станції учні працювали по 8 хвилин.
На першій станції« Допоможи іншому. Збережи здоров’я і життя.» Учні спілкувались з медпрацівником училища тамали можливість ознайомитись з алгоритмами надання першоїд опомоги при ознаках передозування наркотичними речовинами.
На другій станції «Про наркотики та наркотичну залежність: питання та відповіді» учасники надавали відповіді на питання, що стосуються проблеми підліткової наркоманії, особливості впливу психоактивних речовин на здоров’я людини.
На третій станції«Здорове тіло – ясний розум» учні виконували фізичні вправи (руханки) називаючи причини вживання молоддю наркотичних речовин та набували навичок як сказати «НІ», коли їм пропонують наркотики.
На 4 станції«Валіза лікаря» командам були запропоновані ситуації ризикованої поведінки однолітків та шляхи їх вирішення.
На 5 станції « Колаж Здоров’я» учні створювали колаж на тему здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок і презентували його. Команди також привітали найкращих спортсменів училища, які поділилися з присутніми своїми досягненнями у спорті та досвідом ведення здорового способу життя.
Учасників гри підтримали учні другого курсу музичними номерами та флешмобом.        Наприкінці заходу були підведені підсумки та визначені переможці, які були нагородженні призами та солодкими подарунками.
Головою журі був головний спеціаліст Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Ткач Вадим Анатолійович, який нагородив команди.
Захід пройшов весело, цікаво і динамічно. У всіх присутніх залишилися яскраві враження від квесту.