Урочиста лінійка-реквієм до 4-ої річниці трагічних подій, розстрілів учасників Революції Гідності на Майдані у Києві

«Україна… Країна смутку і краси… Це країна, котра найбільше прагнула волі і найменше мала її. Україна – це держава, яка протягом усієї своєї історії боролася: боролася за волю, за щастя, за незалежність.
Події останніх місяців 2013-го, початку 2014 років перетворилися у справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу…».
Фінальним і найбільш драматичним етапом революції гідності стали події у Києві 18-20 лютого, в ході яких загинуло більше сотні кращих наших синів і дочок. Розгони Євромайдану відзначилися брутальним побиттям сотень людей. Поступово ці «штурми та розгони» переросли у велетенські акції супротиву, били дзвони всіх церков, а кожен штурм сприймався в Україні як «боротьба не на життя, а на смерть». Щороку Україна 20 лютого вшановує пам'ять загиблих Небесної Сотні.
20 лютого в залі училища проведено урочисту лінійку-реквієм до 4-ї річниці трагічних подій, розстрілів учасників Революції Гідності на Майдані у Києві. На заході учні першого та третього курсів читанням ліричних віршів висвітлили трагізм подій лютого 2014-го. Звучали вірші, патріотичні пісні, які пробудили національну свідомість у молоді та старшого покоління.
Присутні переглянули світлини подій зими 2014 року та документальний відеофільм про героїзм юних мужніх ангелів Небесної Сотні, вшанували світлу пам’ять загиблих учасників Революції Гідності хвилиною мовчання. Вони пішли від нас навічно заради торжества справедливості, вони повинні жити в нашій пам’яті. Слава Україні! Героям слава!
\