Революція Гідності

У рамках заходів відзначення 4-ої річниці трагічних подій Революції Гідності у Києві, 14 лютого учні першого курсу училища відвідали спільний захід, урок мужності, проведений у філії юнацької обласної універсальної наукової бібліотеки.
Перед учнями виступив учасник Чернівецького і Київського майдану та АТО – Микола Федорович Вишневський, який поділився спогадами про Майдан та продекламував власні вірші, присвячені подіям на Сході.
Викладач Вищого професійного художнього училища № 5, учасник АТО – Головатий Павло Васильович, волонтер – Андрій Пуздряк та Анатолій Маркус і Олег Беженар – учасники бойових дій, захисту Донецького аеропорту розповіли учням про те, як розгортались події на Сході, яку роль відігравав Майдан у формуванні добровольчих батальйонів. Між запрошеними гостями та учнями відбулася інформаційна розмова – перехрестя думок. "З перших вуст. Пам'ять про загиблих".
Молодий юнак,патріот нашої країни Володимир Вічестий виконав для присутніх дві власні пісні "Молитва за Україну" та "Молитва матері за синів". На закінчення заходу всі присутнівшанували загиблих хвилиною мовчання.