Участь у панельній дискусії на тему: «Сміття на користь…»

МИ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!
З метою екологічного виховання молоді, 27 лютого 2020 року, здобувачі освіти Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці за професією «Столяр, різьбяр по дереву та бересту» разом зі своїм класним керівником Томорук Г. Р. взяли участь у панельній дискусії на тему: «Сміття на користь…», що відбулася у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка.
У ході зустрічі, учням була проведена мультимедійна інформаційно-просвітницька презентація соціального проєкту «Сортування сміття у Чернівцях» – Сергієм Обшанським, начальником управління з питань благоустрою міста Чернівці. Також, голова ОСББ Яна Брус надала практичні рекомендації щодо боротьби зі стихійними сміттєзвалищами, сортування сміття на прикладі ОСББ м. Чернівці. Завідувачка відділу ЧОУНБ ім. М. Івасюка Тамара Сендульська провела тематичну презентацію та дискусію за книгою Томаса Ґілланда Еріксена «Сміття і люди. Зворотній бік споживання». А Галина Лучек, провідний бібліотекар ВДЕТПН ЧОУНБ ім. М. Івасюка, провела огляд тематичної викладки «Сміття – нуль відходів».
Наші учні теж висловили свою думку з приводу проблеми забезпечення збирання, сортування та переробки побутових і промислових відходів (на прикладі переробки деревини).
Дякуємо всім учасникам панельної дискусії за дуже цікавий та змістовний діалог. Окреме спасибі працівникам ЧОУНБ ім. М. Івасюка за знайомство та пізнавальну екскурсію по закладу.