Відкрита година спілкування – урок мужності на тему: «У житті завжди є місце для подвигу» до 31 річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан

14 лютого 2020 року, для здобувачів освіти І курсу Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці, викладачем основ захисту Вітчизни Головатим П. В. була проведена відкрита година спілкування – урок мужності на тему: «У житті завжди є місце для подвигу» до 31 річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан. До заходу були також залучені учні ІІ курсу, які ознайомили усіх присутніх з історичними подіями цієї війни, з її причинами та участю українців у війні за поширення сфери впливу тогочасного радянського союзу.
Гостем заходу був ветеран війни в Афганістані, працівник училища, сержант Кінаш Іван Миколайович, який доступно розповів учням про деякі етапи своєї військової служби, про поранення, поділився своїми спогадами та показав світлини з місць, де розташовувався його бойовий підрозділ, а також відповів на всі запитання які цікавили учнів. Іван Миколайович також дав настанови учням, щоб вони відповідально ставились до життя, навчання та військової служби. З його слів, у житті завжди є місце для подвигу, гідного вчинку. Для цього є необхідним готувати самого себе, працювати над собою, виховувати силу волі та нести відповідальність за власні вчинки.
У підсумках уроку викладач основ захисту Вітчизни наголосив учням на важливій ролі військового в державі, на почесному обов’язку кожного громадянина бути вірним своїй Батьківщині, берегти та захищати її.