(Не)формальна учнівська регіональна конференція "Масштаби Кулішевої особистості"

У колі однодумців...
Участь у (Не)формальній учнівській регіональній конференції «Масштаби Кулішевої особистості», присвяченої 200-річчю від дня народження Пантелеймона Куліша
У творчу, натхненну атмосферу потрапили учні Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці, взявши участь у першій (не) Конференції для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти «Масштаби Кулішевої особистості». Засідання відбулося у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки. Цікавим дійством було погашення марок, які до пам’ятної дати підготували здобувачі освітніх послуг Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці.
(не) Конференція проходила у двох секціях: «Пантелеймон Куліш: творче і людське «Я», «Пантелеймон Куліш: світоглядна еволюція та ідея України». У першій секції свою творчу роботу представила учениця групи 121/122 Пилип’юк Анастасія, яка презентувала Пантелеймона Куліша як художника та створила портрет письменника олійними фарбами (керівник Столяр М. В.). У другій секції працювали Ковальчук Елізабет-Вікторія учениця групи 121/122 (керівник Столяр М. В.) та Качур Іванна учениця групи 215/216 (керівник Радюк Г. Л.). Елізабет-Вікторія представила малюнок в графічній техніці до роману «Чорна рада» та дослідження про ілюстрації інших художників до цього ж роману. Іванна продемонструвала презентацію своєї пошукової роботина тему: «Чорна рада» як історичний феномен творчості Пантелеймона Куліша».
Дякуємо натхненникам цього заходу, викладачам української мови та літератури, історії Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки. Цей день був сповнений вражень та нового захопливого досвіду. (Не)конференція – це можливість поспілкуватися з однодумцями, дізнатися щось нове.