Семінар-тренінг «Мікробізнес для внутрішньо переміщених осіб» для студентів та учнів з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Чернівецькій області

Відповідно до Комплексної програми молодіжної політики у Чернівецькій області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням IV сесії обласної ради VIІ скликання від 15 березня 2016 року № 21-4/16 з метою забезпечення партнерської підтримки молоді з тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, 22 жовтня 2019 року відбувся безкоштовний семінар-тренінг «Мікробізнес для внутрішньо переміщених осіб» для студентів та учнів з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Чернівецькій області.
Організатори заходу: управління молоді та спорту облдержадміністрації спільно, Центр громадської активності «Синергія», Інформаційний центр ЄС Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на базі наукової бібліотеки Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича (м. Чернівці, вул. Л. Українки, 23).
У заході взяли участь студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету та учні Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці.
Учасники отримали роз’яснення та пропозиції щодо пошуку ідей і ресурсів для започаткування власної справи.