ІІ (обласний) етап конкурсу «Професійний талант року»

Вітаємо Яну Бабій, ученицю V курсу за спеціальністю «Дизайн» Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці з перемогою у ІІ (обласному) етапі конкурсу «Професійний талант року» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
Конкурс проведено відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації № 445 від 15.10.2019 року та Положення про конкурс «Професійний талант року» в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації № 75 від 20.02.2019 року на базі Професійно-технічного училища № 8.
Яна представила мультимедійну презентацію «Мій заклад освіти і моя майбутня професія» з елементами майстер-класу щодо обраної професії, візитну картку учасника «Дозвольте відрекомендуватися», у формі відеофільму розкрила своє ставлення до світу, власну формулу успіху, найважливіші події в особистому житті, ідеал особистості, шлях до своєї мрії та взяла участь в експромті «Моя позиція», де переконливо, за 1 хвилину, відповіла на запитання, яке передбачало володіння професійними компетентностями.
За підсумками конкурсу, ЯНА БАБІЙ, учениця Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці, стала переможцем конкурсу та отримала диплом І ступеня.
МОЛОДЕЦЬ!!! Щиро вітаємо і бажаємо успіхів та сміливо йти до своєї мети!!! Нових звершень та перемог!!!