Навчали поводженню з підозрілими предметами

День цивільного захисту відбувся у Вищому професійному художньому училищі №5 м.Чернівці.
Захід був присвячений відпрацюванню дій у випадку виявлення підозрілого вибухонебезпечного предмета та пройшов у два етапи. Перший етап відбувся 16 травня, а практична частина, у зв’язку з погодними умовами, перенесена на 22 травня.
Під час заходу в усіх корпусах училища було розміщено пакунки, щоб виявити, як учні та педагогічний персонал відреагує на наявність підозрілих предметів. Учні та майстри діяли правильно, не торкалися до підкинутих пакунків та повідомили про них адміністрацію закладу.
Під час відпрацювання сигналу «Увага всім!» відбулася евакуація усіх людей з приміщень. Показові заняття на спортивному майданчику були присвячені одяганню засобів захисту, відпрацювання команди «гази» та виконанню вправ з надання першої медичної допомоги.
Також у бібліотеці провели тематичну виставку літератури, організували перегляд навчальних відеоматеріалів з цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко реагувати, щоб захистити своє здоров’я та життя.