Відкритий колоквіум «Ландшафтний дизайн у сучасному світі»

З метою популяризації спеціальності «Дизайн» 22 березня у Вищому професійному художньому училищі №5 м.Чернівці викладачем Слівінською Т.М. у групі 505 був проведений відкритий колоквіум по темі «Ландшафтний дизайн у сучасному світі». Учнями 5 курсу було представлено основні стилі ландшафтного дизайну, їх характеристика та приклади ландшафтної архітектури відомих парків світу. Також було розглянуто творчість відомого іспанського архітектора із Каталонії, новатора форми і найяскравішого представника стилів арт-нуво та модерн Антоніо Гауді.
Не менш цікавий матеріал було представлено з тематики філософських садів Японії і Китаю, ландшафтних водойм, малих архітектурних форм та паркових скульптур. Учасники колоквіуму також висвітлили сучасні принципи озеленення міст і тенденції сучасної архітектури, композицій пейзажів, формування об'єктів ландшафтної архітектури, тощо.
Наприкінці колоквіуму всі присутні переглянули відеоряд про найцікавіші витвори гармонійного поєднання населених місць із природним каркасом.