Конкурс мистецтв до 205-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка

Ну щоб, здавалося, слова...
Слова та голос – більш нічого.
А серце б’ється, ожива,
Як їх почує!...
Знать, од Бога
І голос той, і ті слова
Ідуть меж люди!...
Т.Г. Шевченко

У Вищому професійному художньому училищі №5 м.Чернівці вже стало традицією проводити конкурс мистецтв, присвячений творчості Т.Г. Шевченка, мета якого – популяризація творчості митця, виховання у підростаючого покоління українців належного ставлення до мистецької спадщини Кобзаря. Адже слово Шевченка актуальне як ніколи. Погортаєш «Кобзар» і здається, що написаний він учора. І згадує вдячний народ свого поета, і звучить на землі вічно живе його слово, закарбоване у цій безсмертній книжці.
Конкурс проходить у двох номінаціях: І – образотворче мистецтво, ІІ – художнє читання. По завершенню конкурсу журі визначило переможців та вручили дипломи І-ІІІ ступенів переможцям, а учасникам – грамоти-подяки за участь.
У номінації художнє читання:
- дипломом І ступеня нагороджена Лодба Даниіла (учениця 505 групи);
- дипломами ІІ ступеня – Іфтодій Христина (учениця 116 групи) та Татарин Вікторія (учениця 116 групи);
- дипломами ІІІ ступеня – Дацій Анастасія (учениця 129 групи), Мельничук Катерина (учениця 129 групи), Руссу Крістіна (учениця 219 групи) та Якубець Юлія (учениця 116 групи).
У номінації образотворче читання:
- дипломом І ступеня нагороджена Савчук Анастасія (учениця 217 групи);
- дипломами ІІ ступеня – Маковейчук Іван (учень 322 групи) та Чавріна Єлизавета (учениця 218 групи);
- дипломами ІІІ ступеня – Домітращук Анна (учениця 321 групи), Закраєвська Валентина (учениця 406 групи) та Рудько Ольга (учениця 115 групи).