Урочиста загальноучилищна лінійка-реквієм «У нашій пам’яті вони навіки залишились...»

20 лютого – День пам’ять Героїв Небесної Сотні. В цей день ми вшановуємо подвиг Героїв Революції Гідності. Адже саме вони назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану наш народ довів усьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Кожен з них здійснив особистий подвиг – віддав найцінніше – своє життя заради нової України.
З нагоди вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні, у ВПХУ №5 м.Чернівці проведена урочиста загальноучилищна лінійка-реквієм «У нашій пам’яті вони навіки залишились...», яку підготували та провели психолог училища Федорова Ю.І., викладач художніх дисциплін Бурдейна-Романик А.М. та групи № 219 (за професією реставратор) та № 129 (за професією живописець).
Захід пройшов на високому методичному рівні. Хроніка подій на Майдані, вірші, музичні композиції, пісні, марш нової української армії у виконанні учнів нікого не залишили байдужим.
Хай пам’ять усіх невинно вбитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! Вони завжди живуть у нашій пам’яті і нашому серці!