Відкрита година спілкування на тему: «Війна в Афганістані 1979-1989 рр.: погляд через тридцять років»

З метою патріотичного виховання молоді та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 15 лютого у Вищому професійному художньому училищі №5 м.Чернівці, викладачем основ Захисту Вітчизни та групою № 223/224 за професією столяр була проведена відкрита година спілкування на тему: «Війна в Афганістані 1979-1989 рр.: погляд через тридцять років».
На захід був запрошений ветеран війни в Афганістані, сержант, а нині працівник училища – Кінаш Іван Миколайович та учні І курсу.
Учні 223/224 групи ознайомили присутніх з передумовами та етапами війни в Афганістані, підготували цікавий відеоматеріал про те як розвивались події. Учні з цікавістю поспілкувались з учасником цих бойових дій Іваном Миколайовичем, який поділився з ними своїми спогадами про свій військовий підрозділ, складними умовами перебування, поранення, нагороди та дав відповіді на їх запитання.
Головатий П.В. провів історичну паралель між афганської війною та подіями, що відбуваються на Сході України. Наприкінці заходу був проведений бліц-турнір та підняті питання готовності молоді захищати свою державу, а також підведений підсумок, що захист своєї держави це не жертва, а почесний обов’язок кожного громадянина.