ІІІ онлайн-Всеукраїнська науково-практична конференція «МОДЕРНІЗАЦІЯ ЗМІСТУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ–2023».

30 березня 2023 року, Бартків Світлана Михайлівна, викладачка спеціальних художніх дисциплін Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці, за сприяння Професійна Освіта Чернівеччини, взяла участь у ІІІ онлайн-Всеукраїнській науково-практичній конференції «МОДЕРНІЗАЦІЯ ЗМІСТУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ–2023».
Детальніше


Засідання секції працівників відповідальних за супровід сайтів ЗП(ПТ)О області

#ВПХУ5_Чернівці
#профеcійна_освіта_чернівеччини
Сьогодні, 30 березня 2023 року, заступниця директора з НВР Федорук Н.І. та Торконяк Т.М., викладачка спецдисциплін, взяли участь у роботі засідання секції працівників відповідальних за супровід сайтів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Детальніше


Всеукраїнський методичний фестиваль «Творчий викладач - обдарований учень»

27-28 березня, Федорук Н.І., заступниця директора з НВР Вищого професійного художнього училища #5 м. Чернівці, за сприяння НМЦ ПТО у Чернівецькій області, взяла участь у Всеукраїнському методичному фестивалі «Творчий викладач - обдарований учень» де презентувала досвід міжнародної співпраці училища як одного із ефективних засобів роботи з обдарованою молоддю.
Метою фестивалю була підтримка талановитих і обдарованих здобувачів
Детальніше


Зустріч здобувачів освіти з представниками міжнародної неприбуткової гуманітарної організації HIAS.

Сьогодні, 23.03.2023р. відбулася зустріч здобувачів освіти училища з представниками міжнародної неприбуткової гуманітарної організації HIAS. Перший тренінг з питань психічного здоров'я та психосоціальної підтримки був дуже пізнавальним. Дякуємо #HIAS і чекаємо подальшої співпраці
Детальніше


Обласна виставка Спілки художників України

16 березня здобувачі освіти ВПХУ#5 м. Чернівці 129-ої групи під керівництвом класного керівника Літошко О.Б. відвідали обласну виставку Спілки художників України, приурочену Шевченківським дням, що проходить у виставковій залі "Вернісаж" на вул. Франка
А також побували на відкритті персональної виставки колишнього учня нашого училища Житарюка Анатолія Миколайовича.
Детальніше


Клуб підприємців Буковини

Представник Клубу підприємців Буковини, власник торгових марок «Наталюкс»,«Ната», «NTL», засновник ТОВ «Наталюкс» Олександр Побережний Oleksandr Poberezhnyj провів зустріч, в якості ментора, з здобувачами освіти Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці. Здобувачі освіти цього закладу, в рамках програми Junior Achievement Ukraine, створюють бізнес-проект з виробів ручної роботи. 60% від продажу оригінальних виробів ручної роботи, з зображенням домашніх тварин, віддаються на реабілітацію тварин, що постраждали в зонах бойових дій.
Замовляйте вироби з своїми улюбленцями 👇 https://instagram.com/save_pet.cv?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Детальніше


Профорієнтація Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці

#ВПХУ5_Чернівці
#Центркарєри
#ПРОФОРІЄНТАЦІЯ_2023
 Педагоги Вищого професійного художнього училища №5 м. Чернівці впродовж місяця проводили профорієнтаційну роботу з учнями закладів загальної середньої освіти нашої області, зокрема відвідали школи Чернівецького та Вижницького районів. Вони поспілкувалися з учнями, провели з ними профорієнтаційні бесіди в ході яких ознайомили майбутніх абітурієнтів з нашим училищем, нашими сторінками у соціальних мережах і найактуальнішими професіями на даний час та відповіли на всі запитання які цікавили учнів.
Детальніше