Адміністрація

Андрусяк Василь Дмитрович

 
директор училища з 1997 року, викладач вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України, лауреат премії ім. Ю.Федьковича, нагороджений Почесною відзнакою Чернівецької обласної державної адміністрації „За сумлінну працю” та нагрудним знаком ім. А. Макаренка.
Після завершення навчання в Львівському лісотехнічному інституті в 1979 році Василя Дмитровича як молодого спеціаліста було направлено на роботу у професійно-технічне училище № 5 м. Чернівців. Трудовий шлях пройшов від майстра виробничого навчання до директора училища. 
Василь Дмитрович – висококваліфікований фахівець, педагог-новатор. Завдяки йому училище акредитоване за І рівнем акредитації, що дає можливість  готувати молодших спеціалістів за  спеціальностями „Технологія обробки деревини” та „Дизайн середовища” з числа випускників училища, які отримали робітничу кваліфікацію. 
Під керівництвом Андрусяка В.Д. розроблено та впроваджено в навчальний процес вивчення нових композиційних і личкувальних матеріалів на уроках матеріалознавства, новітніх меблевих та деревообробних технологій, обладнання та інструментів на уроках спецтехнології. 
Василь Дмитрович організовує колектив педагогів та учнів щодо підготовки матеріально-технічної бази училища, запровадження різноманітних інноваційних проектів з використанням інформаційних технологій в систему професійно-технічної освіти.


Бойчук Наталія Михайлівна


заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач вищої категорії, нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.
Наталія Михайлівна – досвідчений та відповідальний працівник. Сприяє розвитку творчих здібностей учнів. Має вагомі результати у формуванні в учнів навичок самостійного навчання, здобуття знань, застосування їх на практиці, вміло впроваджує в свою роботу елементи інноваційних технологій навчання.Федорук Наталія Іванівна
 
заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач вищої категорії, нагороджена Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації.
Федорук Н.І. досягла високого професіоналізму в роботі, зарекомендувала себе як досвідчений та відповідальний працівник. У роботі використовує найновіші   досягнення   педагогічної  науки. Наталія Іванівна володіє високою  культурою   спілкування  з працівниками училища та учнями.Прокопець Ірма Альбертівна

 


заступник директора з адміністративно-господарської роботи. Відповідальний працівник, яка вміло впроваджує у роботу господарської діяльності училища системи заощаджень енергоносіїв.