#ВПХУ_5_ЧЕРНІВЦІ#ТИЖДЕНЬ_БЖД_2024

#ВПХУ_5_ЧЕРНІВЦІ#ТИЖДЕНЬ_БЖД_2024⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
18.04.2024 року в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у ВПХУ №5 м.Чернівці проведено ряд превентивних заходів для учасників навчально – виховного процесу:
📌урок-квест «Безпека і небезпека – шукаємо вихід» Здобувачі освіти І курсу узагальнили свої знання з БЖД та дізнатися багато нової та корисної інформації. Підготувала та провела урок викладачка предмету "БЖД"- Галина ТОМОРУК.
📌соціальний педагог Людмила ЛАЗАР провела інформаційне заняття "Психологічні поради: формування цінності життя". Метою заняття було розкриття значення і цінності життя людини; формування уміння бачити в життєвих негараздах лише тимчасові труднощі і бажання долати їх; виховання вміння адекватно реагувати на життєві випробування.
📌викладач предмету Захист України Анатолій ДАНЕЛЮК провів інформаційну бесіду зі здобувачами освіти ІІ курсу за тематикою «Основні принципи щодо захисту населення. Повідомлення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій».
📌виховну годину на тему "Наша безпека у наших руках» для здобувачів освіти перших курсів провели класні керівники Галина КІФЯК та Надія ВІЛЬНИЧУК.
📌Іванною МУШАК, викладачкою ОП, презентовано відеоматеріали для здобувачів освіти на тему: Небезпека соціального характеру. Небезпеки техногенного характеру. Пожежна небезпека. Небезпеки природного характеру та інші види небезпек.
✅️Формуємо компетенції наших здобувачів освіти з питань БЖД, щоб зберегти життя і здоров'я.