Акція «Різдвяна іграшка дітям Донбасу: Схід і Захід разом!»


     5 грудня 2018 року о 14 00 у ВПХУ №5 м.Чернівці одночасно із закладами ПТО області проведено квест «Розмалюй різдвяну іграшку». Учасниками акції стали учні І, ІІ, ІІІ курсів професії «Живописець», які проявили творчий підхід та професійні вміння при виконанні кольорового рішення іграшки.
     Барвисті, сповнені позитивною енергією, різдвяні іграшки учні училища дарують дітям східної України, які будуть мати можливість розмалювати таку ж іграшку та сфотографуватися на фоні новорічних ялинок, прикрашеними подарованими іграшками.
   Метою акції є об’єднання дітей та молоді сходу і заходу України, демонстрація прагнення миру шляхом обміну новорічними ялинковими іграшками.
Детальніше


Ольга Кобилянська й образотворче мистецтво


    Напередодні визначної дати – 155-річчя з дня народження О.Ю. Кобилянської – у літературно-меморіальному музеї письменниці відбувся захід «Ольга Кобилянська й образотворче мистецтво». У заході взяли участь учні Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці, що опановують спеціальність «Живописець».
Детальніше


Українська мова - мова єднання


    До Дня української писемності та мови у Вищому професійному художньому училищі № 5 м. Чернівці відбувся захід «Українська мова – мова єднання», який підготували учні 217/218 групи. Свято пройшло у формі усного журналу. Учнями було перегорнуто сторінки з історії виникнення писемності, становлення і розвитку письма. Говорили і про сучасну українську літературну мову, про слова, створені письменниками, а також про українську пісню. Переглянули відео-інтерв’ю, у якому взяли участь викладачі училища.
Детальніше
  • 47


Практичне заняття на тему: «Виживання в екстремальній ситуації»

      25 жовтня 2018 у рамках тижня знань основ БЖД було проведено практичне заняття з учнями II курсу на тему: «Виживання в екстремальній ситуації. Поранення. Перев’язка пораненого». У ході заходу було розглянуто засоби перев’язування ран та закріплено знання учнів про правила асептики й антисептики і виживання в екстремальній ситуації.
Детальніше


Тренінгове заняття «Твоє життя – твій вибір»

        22 жовтня 2018 у рамках тижня знань основ БЖД було проведено тренінгове заняття з учнями групи 217/218 «Твоє життя – твій вибір».
    Захід проводився з метою профілактики суїцидальної поведінки, формування активного усвідомлення учнями широкого кола своїх можливостей, своєї активної позиції в їх реалізації та виховання в учнів усвідомлення взаємозв’язку в житті своїх можливостей і своїх здібностей, навчитися визначати власні духовні цінності та їх вплив на життя.
Детальніше


Обласний конкурс з нагоди відзначення 100-річчя Буковинського Віча

   22 та 25 жовтня 2018 року відбувся обласний конкурс творчих робіт з нагоди відзначення 100-річчя Буковинського Віча.
    Учениця нашого училища Тетяна Демчук (гр. 322) під керівництвом викладача суспільних дисциплін Радюк Г.Л. взяла участь у конкурсі з історичним твором – ессе на тему: «Погляд 2018 року на Буковинське Віче і Хотинське повстання 1918 року». Тетяна успішно пройшла I та II тури даного конкурсу набравши 92,5 бала зі 100 балів, стала переможницею та зайняла ІІ місце.
Вітаємо Тетяну Демчук та її керівника з перемогою!!!
Детальніше


Семінар-практикум «Патріотичне виховання молоді засобами українознавчого спрямування навчально-виховного процесу»


    17 жовтня, згідно плану роботи Навчально-методичного центрупрофесійно-технічної освіти у Чернівецькій області на 2018 рік, на базі Вищого професійного училища №5 м.Чернівці відбувся семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів професійно-технічної освіти області на тему «Патріотичне виховання молоді засобами українознавчого спрямуваннянавчально-виховного процесу».
  Захід проходив за участі директора НМЦ ПТО Світлани Микитюк, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича Лариси Мафтин, методиста НМЦ ПТО Наталії Голубяк.
      Учасників семінару привітав директор навчального закладу
Василь Андрусяк.
Детальніше


Обласні змагання XIII обласних спортивних ігор з легкої атлетики на стадіоні «Буковина»

    09.10.18 проходили Обласні змагання XIII обласних спортивних ігор з легкої атлетики на стадіоні «Буковина». Учасники змагань змагалися з таких видів спорту як:
    - біг на 100 м; 200 м; 1500 м;
    - стрибки в довжину з розбігу;
    - штовхання ядра;
    - естафета 4х100.
    Учні училища теж взяли участь у цих змаганнях та здобули ряд перемог:
    I місце естафета 4х100 - Веренько Віталій (гр. 225)
                                            - Леонтій Богдан (гр. 314)
                                            - Бабаков Олександр (гр. 403)
                                            - Андрюк Анатолій (гр. 129)
     II місце стрибки у довжину з розбігу - Козіцький Тихон (гр. 207)
     II місце штовхання ядра - Рутько Владислав (гр. 314)
   У підсумку наша команда зайняла III місце у загальнокомандному заліку та була нагороджена кубком та грамотами.

Вітаємо переможців!
Детальніше


Фінальні змагання «Козацька заграва» в місті Львові

       08-11.10.2018 відбулись фінальні змаганнях «Козацька заграва» в місті Львові.
   Збірна команда нашої області прийняла участь у цих змаганнях та виборола II командне місце. Учні нашого училища Сандуляк Іван та Пентескул Денис були у складі нашої збірної. Всі наші спортсмени нагороджені грамотами, срібними медалями та кубком.

Вітаємо із здобутою перемогою та бажаємо нових досягнень!!!
Детальніше


Всеукраїнські Спортивні ігри серед учнів професійних навчальних закладів області «Козацька наснага»

       26.09.2018 відбулись Всеукраїнські Спортивні ігри серед учнів професійних навчальних закладів області «Козацька наснага». Змагання проходили на базі Вищого професійного училища радіоелектроніки.
    Команда учнів нашого училища взяла участь у цих спортивних іграх та здобула ряд перемог:
  • I місце у вправі «Підніми козака»;
  • II місце у перетягуванні линви;
  • III місце у підтягуванні на перекладині.
Детальніше