Державна кваліфікаційна атестація учнів групи № 403 за професією «Столяр; різьбяр по дереву та бересту»


Сьогодні, 25 червня, під час ДКА результат своїх знань та вмінь за період навчання у Вищому професійному художньому училищі №5 м.Чернівці презентували учні професії «Столяр; різьбяр по дереву та бересту». Майстер – Лакуста Михайло Любомирович.
Детальніше


Наявність вакантних посад

Станом на 01.06.2019 року є наступні вакантні посади:
- майстер виробничого навчання (професія "Столяр; різьбяр по дереву та бересту") – 1 вакансія;
- майстер виробничого навчання (професія "Живописець") – 2 вакансії;
- бухгалтер (облік матеріалів) – 1 вакансія.
Детальніше


Державна кваліфікаційна атестація учнів групи № 321-322 за професією «Живописець»


24 червня у Вищому професійному художньому училищі №5 м.Чернівці відбулась ДКА в учнів групи № 321/322, які навчались за професією «Живописець». Майстер виробничого навчання – Трандафір-Лисак Валентина Степанівна.
Усі учні на високому художньому рівні представили творчі роботи, які вражали оригінальністю композицій та неймовірним кольоровим рішенням.
Детальніше


Етнодуховний фестиваль «Обнова-фест»


У музеї просто неба, 16 червня, учні Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці взяли участь у проведенні етнодуховного фестивалю «Обнова-фест».
У рамках фестивалю учні ознайомлювали гостей з професіями, які готує училище та проводили майстер-класи. А також, щоб свято стало ще яскравішим, наші «живописці» наносили аквагрим маленьким відвідувачам.
Детальніше


Олімпіада з креслення (будівельний напрямок) серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області


Вітаємо переможців олімпіади з креслення (будівельний напрямок) серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти нашої області, яка проводилась 5 червня 2019 р. на базі Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці.
Учень нашого училища Лазарюк Вадим (група № 223) здобув І місце, а учень групи № 219 Бідюк Володимир – ІІ місце.
Молодці!!! Так тримати!!! Вітаємо Вас з перемогою та бажаємо Вам подальших успіхів!!!
Детальніше


Вітаємо ученицю Демчук Тетяну та її наставника Дулебу Галину Миколаївну з перемогою у міжнародному мовно-літературному конкурсі!!!


30 травня 2019 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, присвяченого Шевченківським дням, та їх наставників.
Детальніше


Фестиваль «Наукові пікніки з Марією Кюрі»


Сьогодні, 26 травня, учні та педагоги Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці, взяли участь у фестивалі «Наукові пікніки з Марією Кюрі».
Мета проекту – популяризація науки серед дітей та молоді. На одній із локацій учні нашого училища презентували майстер-класи з професій, які готує училище: «Живописець», «Різьбяр по дереву та бересту» та «Реставратор декоративних штукатурок та ліпних робіт». Учасники фестивалю отримали позитивні емоції від участі в квесті, який організував «Технофест».
Детальніше


Навчали поводженню з підозрілими предметами


День цивільного захисту відбувся у Вищому професійному художньому училищі №5 м.Чернівці.
Захід був присвячений відпрацюванню дій у випадку виявлення підозрілого вибухонебезпечного предмета та пройшов у два етапи. Перший етап відбувся 16 травня, а практична частина, у зв’язку з погодними умовами, перенесена на 22 травня.
Детальніше