Дистанційний перегляд курсових проектів групи № 506 з дисципліни "Художнє проектування" за спеціальністю "Дизайн" на тему: "Дизайн інтер'єру кафе"

Запрошуємо до дистанційного перегляду курсових проектів з художнього проектування групи № 506 спеціальності "Дизайн". Керівник КП Іщенко О. Я.

Опубліковано Альоною Іщенко Понеділок, 11 травня 2020 р.

Керівник КП – Іщенко О.Я.
Учні:                Бабій Яна
Гаїна Юлія
Ілій Руслан
Іонашку Елізабет
Ковалюк Марія
Подорожна Аліна
Детальніше


Дистанційний перегляд курсових проектів групи № 506 з дисципліни "Художнє проектування" за спеціальністю "Дизайн" на тему: "Дизайн інтер'єру кафе"

Курсовий проект є заключним етапом навчального процесу з дисципліни "Художнє проектування". На цьому етапі акцент переміщується на рівень креативного сприйняття дизайну і творчу діяльність, використовуючи сучасне комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення, необхідне для фахового виконання проекту.

Опубліковано Альоною Іщенко Неділя, 3 травня 2020 р.

Курсовий проект є заключним етапом навчального процесу з дисципліни «Художнє проектування». На цьому етапі акцент переміщується на рівень креативного сприйняття дизайну і творчу діяльність, використовуючи сучасне комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, необхідне для фахового виконання проекту.

Керівник КП – Іщенко О.Я.
Учениця:         Іонашку Елізабет

Детальніше


Дистанційне навчання для здобувачів освіти за професією "Лицювальник-плиточник". Виконання практичного завдання на тему: "Облицювання вертикальної поверхні методом "шов у шов""

#дистанційне навчання Для здобувачів освіти професії "Лицювальник-плиточник" Теоретична частина - викладач спеціальних дисциплін Бзова Н.В. Практична робота - майстер виробничого навчання Гелетка П.М.

Опубліковано Світланою Бартків Четвер, 16 квітня 2020 р.

Теоретична частина – викладач спеціальних дисциплін Бзова Н. В.
Практична робота – майстер виробничого навчання Гелетка П. М.
ДетальнішеБЕЗКОШТОВНА онлайн-підготовка до ЗНО учнів 10-11 класів


Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника запрошуємо учнів 10-11 класів на БЕЗКОШТОВНУ онлайн-підготовку до ЗНО.
https://pnu.edu.ua/blog/2020/04/05/запрошуємо-учнів-10-11-класів-на-безкошто/
Детальніше