Умови прийому

Прийом до Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці проводиться шляхом конкурсного відбору за результатами співбесіди та вступних випробувань.
Вступні випробування проводяться:
- професія:
живописець на базі 9 та 11 класів (рисунок) – 22 серпня.
Співбесіди проводяться:
- професії:
столяр; різьбяр по дереву і бересту; реставратор декоративно-художнього фарбування; реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів на базі 9 класу; штукатур; лицювальник-плиточник на базі 11 класу – 21 серпня;
- професії:
живописець на базі 9 класу; столяр; верстатник деревообробних верстатів; живописець; різьбяр по дереву та бересту на базі 11 класу – 22 серпня.
Прийом на третій ступінь професійної (професійно-технічної) освіти для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста здійснюється відповідно до «Правил прийому до Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста у 2019 році».
Особи, які без поважних причин не зявилися на конкурсний відбір у зазначений за розкладом час або отримали незадовільні результати, до участі в наступних етапах конкурсного відбору не допускаються.